PET A

Oferowane przez nas płyty PET to wysokiej jakości, solidne płyty poliestrowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, proponujemy płyty o różnej grubości i wymiarach.

Właściwości i najczęstsze zastosowanie płyt PET A

Dzięki doskonałym właściwościom mechanicznym, dużej wytrzymałości i trwałości, bezbarwne płyty PET-A firmy Rokad idealnie nadają się do zastosowań płaskich w przemyśle, reklamie czy branży spożywczej. Znakomicie sprawdzą się jako m.in. szyldy i stojaki reklamowo-informacyjne, ochronne osłony plakatów, stojaki do gazet, zawieszki cenowe oraz uchwyty etykiet z cenami, wyposażenie i wystrój sklepów, pojemniki do przechowywania żywności w chłodzie, osłony i oszklenia maszyn, urządzeń oraz automatów z napojami, elementy wyposażenia urządzeń chłodniczych i lodówek itp.

Płyty nie szkodą środowisku, bowiem niemal w 100% podlegają recyklingowi. Charakteryzują się wyjątkową łatwością mechanicznej obróbki, wysoką przejrzystością, udarnością oraz wytrzymałością zmęczeniową. Są bardzo odporne chemicznie na rozpuszczalniki, oleje mineralne oraz środki czyszczące. Nasze transparentne płyty PET są wykonane z materiału trudno zapalnego, odpornego na zarówno wysokie dodatnie, jak i ujemne temperatury, posiadającego przy tym bardzo dobre parametry termoformowania i obróbki.

Płyty poliestrowe z naszej oferty są odporne na uderzenia, łatwo powlec jest drukiem cyfrowym i sitodrukiem. Są również dostępne jako poliestrowe płyty UV. Ochrona UV skutecznie zabezpiecza płytę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania słonecznego, dlatego też nasze płyty pet świetnie sprawdzają się w warunkach zewnętrznych.

Nadają się również jako materiał do zastosowań medycznych i kontaktu z żywnością, dzięki czemu mogą być bez obaw stosowane w restauracjach, punktach gastronomicznych oraz sklepach spożywczych. Wykazują się znakomitą, kilkuletnią odpornością na czynniki atmosferyczne oraz właściwościami optycznymi i przepuszczalnością światła nawet do 90%.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płyt PET. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: INFOLINIA: 29 741 17 05

Email: sklep@rokad.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl